Візит

Маючи понад 40 років досвіду в галузі промислових клеїв, UNICOL завжди виділявся високим рівнем індивідуалізації своїх послуг, пропонуючи асортимент з більш ніж 1600 найменувань, розроблених для задоволення найрізноманітніших потреб.

UNICOL співпрацює з національними та міжнародними компаніями, що працюють у виробничих галузях: деревообробної, пакувальної, паперової, взуттєвої і автомобільної промисловості.

Їхні продукти є результатом високоавтоматизованого, інноваційного процесу, в якому особлива увага приділяється навколишньому середовищу і здоров'ю співробітників.

Дбаючи про розробку UNICOL клеїв, компанія також гарантує післяпродажне обслуговування, що дозволяє їй залишатися поруч з клієнтами та адаптувати продукт до нових потреб, без шкоди для якості.

Image

Компанія ВІЗИТ є офіційним ексклюзивним імпортером продуктів бренду Unicol.

Сучасні технології та кваліфікований персонал допомогли нашому підприємству завоювати довіру у багатьох виробників деревообробної промисловості в Україні. Основним пріоритетом фірми є налагодження чесних, відкритих, взаємовигідних партнерських відносин.

Саме в нас Ви зможете придбати всю систему продуктів, яка є перевіреною досвідом для вирішення поставлених Вами завдань.

Ми готові надати Вам:
- Консультації технолога щодо обладнання і підбору клейових систем;
- Консультації технолога щодо властивостей та підбору шпону і натуральної деревини;
- Консультації технолога щодо підбору абразивних матеріалів;
- Консультації технолога щодо опорядження поверхні лакофарбовими продуктами;
- При необхідності, ми забезпечимо виїзд технолога на об’єкти замовників.

В нас доступний великий асортимент кольорів та спецефектів, а також ми готові оперативно виконати Ваші побажання по замовленню продуктів, що втілять у життя найоригінальніші ідеї.

Ми готові швидко та надійно забезпечити Вас необхідними продуктами для роботи, за допомогою власного автопарку і транспортних компаній.