Додаткові продукти

Додаткові продукти

Крім широкого асортименту клеїв і адгезивних продуктів, Unicol пропонує додаткові продукти, такі як допоміжні речовини і добавки, які інтегруються з усіма видами деревообробки, щоб максимізувати характеристики клеїв, що використовуються.

GREEN SHIELD

Гнучка захисна плівка на водній основі, що не містить розчинників, запобігає появі подряпин і плям на покритих меламіном поверхнях. Продукт можна наносити на будь-яку неабсорбуючих поверхню, таку як забарвлене дерево, сталь, латунь і метали в цілому, пластик і т. і. Після висихання продукт утворює легко видаляючу плівку, яка не залишає ніяких слідів або плям. Продукт можна наносити в лінію, що дозволяє точно покривати деталі, покращуючи їх зовнішній вигляд та уникаючи утворення стружки.

PURMELT CLEANER

Purmelt Cleaner – це гранульована сипуча маса блакитного та рожевого кольору. Використовується для очищення обладнання при застосуванні поліуретанових клеїв-розплавів. Продукт перетворює реактивні компоненти поліуретанового термоклею, щоб виключити подальші процеси зшивання.

PUR ROLL CLEANER

Очищающий клей-розплав для обладнання при використанні поліуретанових клеїв-розплавів. Використовується для очищення валиків при застосуванні поліуретанового клею-розплаву після закінчення виробництва або в разі тривалої зупинки.

SOFT PRESS GREASE

Антиадгезійних водорозчинний продукт, рекомендований для очищення і захисту плит преса і пластикових ламінатів від приклеювання. Можна наносити на плити з алюмінію, цинку і нержавіючої сталі в декількох пресах, автоматичних і ручних пресах, а також на завантажувальні плити. Продукт також використовують в машинах для склеювання швів, в клейових установках для шпону і на всіх металевих деталях, що контактують з корозійно-активними клеями.