Кухонні стільниці

Кухонні стільниці

Спеціально розроблені клеї Unicol для виробництва кухонних стільниць, щоб гарантувати чудову якість.

NUNIVIL 1000 FOR LAMINATION

Промисловий полівінілацетатний (ПВА) клей відповідно до стандартів EN204-205 D3 і D4. Застосовується для деталей внутрішнього інтер'єру з частим короткочасним впливом води, конденсату.

NUNIVIL 1803 FOR THIN PAPER

ПВА клей, вінілова дисперсія D3, використовується для покриття деревини або дерев'яних плит папером або ламінатом. Завдяки швидкому схоплюванню продукт підходить для використання на каландрових пресах, на тонкому і складному папері.

NUNIVIL 135 FOR POST FORMING

Високоякісний клей ПВА,відповідає стандартам DIN EN204-205 групи D2. Характеризується високою швидкістю схоплювання і прозорим клейовим стиком. Рекомендується склеювання шляхом термореактивації. Застосовується для пост і софт формінгу, також з товстими ламінатами.

NUNIVIL 218

Спеціальний клей ПВА для обклеювання панелей плівкою ПВХ, полістиролом, картоном і папером. Застосовується для приклеювання ПВХ і просоченого паперу до дерева і дерев'яних панелей. Підходить для приклеювання пінополістиролу і ПВХ до картону.

UNIPUR 8505 FOR SEALING COUNTER TOPS

Твердий реактивний термоплавкий поліуретановий клей (PUR) на основі гігроактівного поліуретану з високою швидкістю схоплювання після охолодження. Спеціально для герметизації кухонних стільниць.