Приклеювання кромок / POST SOFT FORMING

Приклеювання кромок / POST SOFT FORMING

Асортимент клеїв-розплавів з необхідним ступенем стійкості при обробці, підходять для приклеювання АБС, ПВХ, ПЕТ, паперу, шпону до МДФ та ДСП на крайкооблицювальних верстатах, а також шпонованої стрічки і дерев'яних ламелей.

UNIBORD 625

Клей на основі EVA, застосовується для приклеювання кромок з поліестеру, масиву деревини, пластикових ламінатів, матеріалів на основі меламіну, ПВХ та АБС. Прозорий клейовий шов.

UNIBORD 668

Твердий клей-розплав на основі етиленвінілацетату (EVA) для автоматичних крайкооблицювальних верстатів. Продукт з відмінною універсальністю, характеризується високою швидкістю плавлення, довгим часом відкритої витримки і в'язкістю. Застосовується для склеювання кромок з поліестеру, матеріалів на основі меламіну, ламінату, ПВХ і АБС з праймером.

UNIBORD 607 M

Гранульований клей-розплав на основі етиленвінілацетату (EVA) для крайкооблицювальних верстатів. Характеризується хорошою стійкістю до води і розчинників, продукт має прозорий клейовий шов.

UNIBORD 635

Гранульований клей-розплав на основі етиленвінілацетату (EVA) для ручних низькотемпературних крайкооблицювальних верстатів. Характеризується хорошою адгезією, довгим часом відкритої витримки, відмінною швидкістю плавлення і відсутністю видимості клейового шва.

UNIBORD 634

Гранульований клей-розплав на основі етиленвінілацетату (EVA) для ручних низькотемпературних крайкооблицювальних верстатів. Характеризується хорошою адгезією, довгим часом відкритої витримки, високою швидкістю плавлення і відсутністю видимості клейового шва. Призначений для облицювання кромок, меблевих деталей з ДСП або МДФ різними матеріалами кромок з полімерів (ПВХ, АБС), натурального шпону, масивної деревини, паперу просоченого меламіноформальдегідною або поліефірної смолою.

UNIBORD 636

Клей EVA, для ручних крайкооблицювальних верстатів. Характеризується тривалим часом відкритої витримки. Застосовується для склеювання кромок із ПВХ та АБС, шпону, масиву деревини, пластикового ламінату, матеріалів на основі меламіну

UNIBORD 677

Гранульований клей-розплав на основі етиленвінілацетату (EVA) для крайкооблицювальних верстатів. Відмінна швидкість плавлення, час відкритої витримки і в'язкість роблять продукт надзвичайно універсальним.

UNIBORD 620

Твердий термоплавкий клей на основі етиленвінілацетату (EVA) для автоматичних крайкооблицюувальних верстатів, вирізняється високою текучістю та адгезією.

UNIBORD 658

Гранульований клей-розплав на основі етиленвінілацетату (EVA) для крайкооблицювальних верстатів. Завдяки відмінній швидкості плавлення, часу відкритої витримки та в'язкості, клей є надзвичайно універсальним продуктом.

UNIBORD 771

Твердий термоплавкий поліолефіновий клей (PO), спеціальний для автоматичних крайкооблицювальних верстатів. Характеризується високою термо- і вологостійкістю.

UNIPUR 8305

Твердий реактивний термоплавкий клей на основі "PUR" гігроактивного поліуретану з високою швидкістю схоплювання після охолодження. Спеціально для крайкооблицювального верстата для приклеювання АБС, ПВХ, ПЕТ, паперу, шпону до МДФ, паперової дошки і дерев'яних панелей. Клеї на основі ЕВА та ПУР.

UNIPUR 8305 ME

Твердий реактивний клей-розплав на основі "PUR" гігроактивного поліуретану «LOW MONOMER» з низьким вмістом вільного ізоціоната. Висока швидкість схоплювання після охолодження. Спеціально для крайкооблицювальних верстатів для приклеювання АБС, ПВХ, ПЕТ, паперу, шпону до МДФ, паперової дошки і дерев'яних панелей.

UNIPUR 8307

Твердий реактивний термоплавкий клей на основі "PUR" гігроактивного поліуретану з високою швидкістю схоплювання після охолодження. Спеціально для крайкооблицювального верстата для приклеювання АБС, ПВХ, ПЕТ, паперу, шпону до МДФ, паперової дошки і дерев'яних панелей. Рекомендується для будь-яких типів кромок.