Розділова рідина (антиадгезив) для крайкооблицювальних верстатів

Розділова рідина (антиадгезив) для крайкооблицювальних верстатів

Розділова рідина для автоматичних крайкоблицювальних верстатів, підвищує стандарти якості, забезпечуючи виробництво без обслуговування і кращі результати.

RELEASE AGENT U111 TRANSPARENT

Наноситься на вхід кромкооблицювального верстата перед обрізним вузлом у верхній і нижній частині панелей. Захищає поверхню панелі. Запобігає прилипанню надлишків клею до основи. Швидко випаровується. Не залишає слідів. Відсутність запаху.

PROTECTING AGENT U112 GREEN

Наноситься перед наклеюванням на притискаючий валик і перед тримерами на поверхню кромочної стрічки. Запобігає прилипанню залишків клею до кромочної стрічки і роликів. Запобігає прилипанню залишків клею до інструментів. Не пошкоджує захисну плівку. Знижує тертя і полегшує ковзання кромочної стрічки.

ANTISTATIC AGENT U113 BLUE

Наноситься після приклеювання кромочної стрічки, перед обрізно-обрізними верстатами, безпосередньо на клейову лінію. Охолоджує потік клею. Запобігає прилипання залишків клею до панелі. Залишки не прилипають до інструментів. Нейтралізує електростатичні заряди.

CLEANING AGENT U114 PINK

Наноситься на останню частину кромкооблицювального верстата перед зачисткою і поліруванням обох поверхонь. Миючий засіб очищається полірувальними щітками. Видаляє сліди клею. Видаляє будь-які сліди розділового агента. Потік клею охолоджується. Надає блиск фрезерованій кромці бандажа.

MANUAL CLEANER U116

Ручний очищувач, легко видаляє всі сліди клею, швидке висихання, без залишку слідів, розводів після випаровування.