Шпонування і ламінування

Шпонування і ламінування

Клеї для деревообробної та меблевої промисловості, використовуються для твердих та м'яких порід деревини, також для шпонування та ламінації. Вся група товарів відноситься до стандартів EN204-205 D3 та D4. Застосовується для деталей внутрішнього інтер'єру, для виробництва дерев’яних підлог, склеювання модифікованого шпону, вікон та дверей, кухонних та меблів ванних кімнат.

NUNIVIL 1000

Промисловий полівінілацетатний (ПВА) клей відповідно до стандартів EN204-205 D3 і D4. Застосовується для деталей внутрішнього інтер'єру з частим короткочасним впливом води та конденсату. Добавляючи 5% затверджувачів 302 или 303, адгезив відповідає вимогам D4, через 7 днів після склеювання, продукт відповідає стандартам EN 204-205 групи D4.

NUNIVIL 1001

Спеціальний клей ПВА для вологостійкого склеювання відповідно до стандартів EN204-205 D3 та D4, використовується скрізь, де потрібна спеціальна вологостійкість. Добавляючи 5% затверджувачів 302 или 303, адгезив відповідає вимогам D4, через 7 днів після склеювання, продукт відповідає стандартам EN 204-205 групи D4.

NUNIVIL 1004

Промисловий полівінілацетатний (ПВА) клей середньої водостійкості відповідно до стандартів EN204-205 D3 і D4. Застосовується для деталей внутрішнього інтер'єру з частим короткочасним впливом води, конденсату. Добавляючи 5% затверджувачів 302 или 303, адгезив відповідає вимогам D4, через 7 днів після склеювання, продукт відповідає стандартам EN 204-205 групи D4.

NUNIVIL 1008

Спеціальний однокомпонентний клей ПВA для водонепроникного склеювання класу D3, D4 відповідно до EN204-205. Використовується для виробництва дерев’яних підлог, склеювання модифікованого шпону, вікон та дверей, кухонних та меблів ванних кімнат. Добавляючи 5% затверджувачів 302 или 303, адгезив відповідає вимогам D4, через 7 днів після склеювання, продукт відповідає стандартам EN 204-205 групи D4.

NUNIVIL 1601

Спеціальний клей ПВА з вмістом летких органічних сполук, практично не має формальдегіду. Продукт розроблений для склеювання вигнутих елементів, наприклад фанери і для вирівнювання поверхонь з шпону, паперу і ламінатів.

NUNIVIL 1602

Спеціальний клей альтернатива клею на основі карбаміду - формальдегіду, але не містить формальдегіду. Підходить для виробництва панелей з масиву деревини та для високоякісного склеювання. Продукт використовується в гарячому декоруванні дерев'яних або панелей на дерев'яній основі з пластиковими ламінатами, шпоном або карбамідом, фенольним і меламіновимпапером. Підходить для гарячого виготовлення вигнутих панелей і для високої частоти. Не перевищуйте 60 ° C при роботі з ламінатами.

RESIN 401

Порошкоподібний клей на основі карбамідної смоли з малим вмістом вільного формальдегіду, відповідний для отримання продуктів класу E1. Застосовуються для гарячого облицювання дерев'яних плит шпоном і декоративними паперовими плівками в пресах. Характеризується високою міцністю і хорошою життєздатністю суміші. Час життя суміші - від 3 год.

RESIN 474

Порошкоподібний клей на основі карбамідної смоли з малим вмістом вільного формальдегіду, застосовується для гарячого облицювання деревних плит шпоном і декоративними паперовими плівками в пресах. Характеризується високою міцністю і хорошою життєздатністю суміші. Клей карбамідоформальдегідний застосовується для облицьовування шпоном і декоративними паперовими плівками дерев'яних матеріалів - це в основному ДСП, ДВП і МДФ.

NUNIVIL 50

Спеціальний клей ПВА який характеризується повною прозорістю клейового шва та швидким часом склеювання як гарячим, так і холодним методом. Застосовується для приклеювання пластикового ламінату, твердої деревини, стрічки з безперервними автоматичними пресами.