Склеювання монтажне і твердого дерева

Склеювання монтажне і твердого дерева

ПВА клеї для всіх загальних процесів, що вимагають високої продуктивності з використанням твердих порід деревини та подальшим складанням. Unicol розробили лінійку професійних клеїв і адгезивів, які дозволяють бездоганно отримувати оптимальні результати і якісну готову продукцію.

NUNIVIL 165

ПВA клей характеризується прозорим клейовим швом, з високою швидкістю схоплювання в гарячому і холодному стані. Використовується при склеюванні ламінатів, блоків, збірних меблів. Відповідає стандартам EN 204 групи D2.

NUNIVIL 24

Високоякісний клей ПВА для склеювання твердих і смолистих порід дерева. Характеризується високою швидкістю схоплювання і прозорим клейовим швом. Використовується для склеювання твердої або важко склеюваної деревини, при виробництві стільців і столів, на складальних роботах, де потрібна особлива кінцева міцність.

NUNIVIL 25

Високоякісний клей ПВА, призначений для склеювання твердих і смолистих порід деревини. Характеризується високою швидкістю схоплювання і прозорим клейовим швом. Застосовується для склеювання твердих або важко склеюювальних порід дерева, при виробництві стільців і столів, при складальних роботах, де потрібна особлива кінцева міцність. Відповідає стандартам EN 204 групи D2.

NUNIVIL 50

Спеціальний клей ПВА який характеризується повною прозорістю клейового шва та швидким часом склеювання як гарячим так і холодним методом. Застосовується там, де потрібна висока швидкість склеювання та середній час відкритої витримки, для приклеювання пластикового ламінату, твердої деревини, стрічки з безперервними автоматичними пресами.

NUNIVIL 80

Високоякісний клей ПВА для склеювання твердих і смолистих порід дерева. Характеризується високою швидкістю схоплювання і прозорим клейовим швом.

NUNIVIL 125

Індустріальний клей ПВА для твердолистяних порід деревини, універсального застосування для виробництва стільців і інших з'єднань, що піддаються високим навантаженням. Відповідає стандартам EN 204 групи D2.

NUNIVIL 118

Якісний клей ПВА, придатний для склеювання шкантів на автоматичних лініях.

NUNIVIL 270 «EPI»

Промисловий полівінілацетатний (ПВА) клей відповідає стандартам EN204-205 групи D4. Використовується в двокомпонентному вигляді, із додаванням 15% затверджувача 303. Застосовується для склеювання твердих порід деревини, деревини з високим вмістом смол, екзотичних та тропічних порід деревини або з вмістом вологи вище 15%. Підходить для зовнішніх робіт, при відповідному захисті зовнішніх поверхонь. Може використовуватись для приклеювання ПВХ та паперових плівок до дерева та дерев'яних матеріалів, приклеювання пінополістиролу та ПВХ до картону.