Фальшпідлоги

Фальшпідлоги

Продукти цієї категорії призначені для створення фальшпідлоги (підняті підлоги), для склеювання різних основ та підтримування каркасів, а не лише для укладання та установки.

NUNIVIL 211 E

Двокомпонентний клей ПВА, відповідає стандартам EN 204-205 класу D4. Використовується для склеювання верхнього ламінату, лінолеуму, ПВХ.

NUNIVIL 6001

Клей ПВА, не містить розчинників. Застосовується для приклеювання лінолеуму та ПВХ на такі панелі, як ДСП, фіброцемент, сульфат кальцію. Доступна також електропровідна версія.

ISOCOLL 8150 A+B

Двокомпонентний поліуретановий клей (PUR) призначений для склеювання різних матеріалів: гіпсокартону, оцинкованої плити, сталі, алюмінію, пінополістиролу, пінополіуретану, кераміки та дерева. Цей продукт має маркування CE.

NUNIVIL 6100

Клей ПВА не містить розчинників. Застосовується для приклеювання традиційного дерев’яного паркету на цементні або абсорбуючі основи.

ISOCOLL 6900 A+B

Двокомпонентний епоксидно-поліуретановий клей для приклеювання будь-якого виду дерев’яної підлоги на вже існуючі цементні основи або непоглинаючі підлоги.

ISOCOLL 52

Однокомпонентний поліуретановий клей (PUR). Не містить розчинників. Відповідає стандартам EN 204-205 класу D4. Кристалізується за рахунок вологості що є в повітрі, та вологості що є на склеюваних поверхнях. Має високу стійкість до води, розчинників та високої температури.

ISOCOLL ECO 6056

Полімерний двокомпонентний клей-герметик з кінцевими сілільнимі групами, що не містить ізоціонатів і розчинників. Після пресування твердне під дією атмосферної вологи з утворенням високоефективного еластичного клею. Властивості гасіння вібрації і звуку.

UNITACK 2000

Термоплавкий клей PSA для кромкооблицювального покриття на сульфатних панелях.

UNIBORD 658

Однокомпонентний термоклей EVA для приклеювання кромки. Гранульований клей-розплав на основі етиленвінілацетату (ЕВА) для кромкооблицювальних верстатів. Відмінна швидкість плавлення, час відкритої витримки і в'язкість роблять його надзвичайно універсальним продуктом. З його швидкістю плавлення продукт підходить для склеювання високої товщини, навіть при високій швидкості подачі.