Композитні панелі

Композитні панелі

Для високоефективних композитних панелей Unicol пропонує поліуретанові клеї (PUR), які працюють з декількома матеріалами. Клейова лінія цих виробів міцна і стійка, а отже, здатна поглинати різні теплові розширення.

ISOCOLL 48 LOW VISCOSITY

Однокомпонентний рідкий поліуретановий клей (PUR), що твердіє за рахунок вологи, спеціально для виробництва холодильних камер, ізоляційних стін, будинків на колесах і т. і. Продукт склеює дерево, гіпс, гіпсокартон, метал, цеглу і бетон, екструдований або пінополістирол, мінеральну вату, фіброцемент, панелі ДСП, сталеві листи, ламінати і поліестер.

ISOCOLL 150 FLEXIBLE

Однокомпонентний рідкий поліуретановий клей (PUR), що твердіє за рахунок вологи, має хорошу стійкість до води і розчинників. Продукт можна використовувати для склеювання різних еластичних матеріалів, таких як поролон, текстиль, ПВХ і т. і.

ISOCOLL 160 FAST

Однокомпонентний поліуретановий клей (PUR), гнучка лінія склеювання. Підходить для склеювання: металів, пінополістиролу, фіброцементу, поліестеру тощо.

ISOCOLL 8010

Двокомпонентний поліуретановий клей (PUR), не містить розчинників. Підходить для склеювання гіпсокартону, деревоцементу, сталі, алюмінію, пінополістиролу, пінополіуретану, кераміки.