Ламінування

Ламінування

Unicol розробили поліуретанові клеї-розплави (PUR) спеціально для безперервного ламінування губок, шліфувального паперу і багатьох інших областей застосування. Продукти для ламінування є високоефективні клеї з відмінною водостійкістю і термостійкістю.

UNIPUR 8402 FOR VELCRO FASTENING

Поліуретановий реактивний (PUR) клей-розплав, спеціально для з'єднання технічних тканин і застібок-липучок. Продукт має відмінну стійкість до спеки і холоду, водостійкість та змочуваність. Середній відкритий час та висока початкова адгезія.

UNIPUR 8403 FOR BONDING “SANDWICH” ELEMENTS

Реактивний термоплавкий поліуретановий клей (PUR), специфічний для липучок і для скріплення елементів "сендвіч". Відмінна стійкість до спеки і холоду, стійкість до води та змочуваність. Середній час роботи та високе початкове склеювання.

UNIPUR 8403 ME LOW MONOMER

PUR-реактивний поліуретановий клей-розплав з низьким вмістом вільного ізоціоната, спеціально для приклеювання «липучки» і елементів типу «сендвіч». Відмінна стійкість до спеки та холоду, водостійкість та змочуваність. Висока початкова адгезія. Простежується за допомогою ультрафіолету.

ISOCOL ECO 6059

Однокомпонентний клей на силановій основі, використовється для герметизації металевих листів, антивібраційних покриттів і звукоізоляції металевих листів, скловолокна, ламінатів, при виробництві сендвіч-панелей. Низька в'язкість і особлива тиксотропність дозволяють наносити продукт за допомогою спредерів. Продукт еластичний, без запаху, з відмінною водостійкістю, довговічні адгезійні властивості, можна зафарбовувати, хороша стійкість до ультрафіолетового випромінювання.

UNIPUR 8400

Твердий поліуретановий реактивний клей-розплав (PUR) на основі гігро-реактивного поліуретану з високою початковою міцністю і середнім відкритим часом. Рекомендується для виготовлення сендвіч-елементів та склеюється ламінуванням. Підходить також для обгортання шпоном, декоративною плівкою та іншою плівкою для меблів на МДФ, металі, ДСП та дерев'яних профілях. Такі матеріали, як дерево, шкіра і т. і., що містять вологу, прискорюють затвердіння.

UNIPUR 8401 FOR GLUING “SANDWICH” ELEMENTS

Твердий реактивний поліуретановий клей-розплав (PUR) на основі гігро-реактивного поліуретану з високою початковою міцністю і середнім відкритим часом. Рекомендується для виготовлення сендвіч-елементів та склеюється ламінуванням. Такі матеріали, як дерево, шкіра і т. і., що містять вологу, прискорюють затвердіння.

UNIPUR 8401 ME LOW MONOMER

Твердий реактивний клей-розплав (PUR) на основі гігро-активного поліуретану «LOW MONOMER» з низьким вмістом вільного ізоціоната, з високою початковою міцністю і середнім відкритим часом. Рекомендується для виготовлення сендвіч-елементів та склеюється ламінуванням. Такі матеріали, як дерево, шкіра і т. і., що містять вологу, прискорюють затвердіння.