Сендвіч-панелі

Сендвіч-панелі

Клеї для ізоляційних панелей призначені для приклеювання пінопласту або гіпсокартону до вибраного покриття.

ISOCOLL 8012 TWO-COMPONENT LIQUID POLYURETHANE

Двокомпонентний поліуретановий клей (PUR) без розчинників. Підходить для склеювання різних матеріалів, таких як: гіпсокартон, деревобетон, оцинкований листовий метал, сталь, алюміній, пінополістирол, пінополіуретан, кераміка.

ISOCOLL 155 FLEXIBLE

Однокомпонентний поліуретановий клей (PUR), що твердіє за рахунок вологи, для склеювання деталей холодильних камер, утеплюючих стін, житлових будинків на колесах і т. і. Продукт можна використовувати для склеювання дерева, гіпсу, гіпсокартону, металу, цегли та бетону, екструдованого або пінополістиролу, мінеральної вати, фіброцементу, панелей ДСП, сталевих листів, ламінатів і поліестеру.

NUNIVIL 187 FOR POLYSTYRENE

ПВА клей призначений для всіх видів столярної склейки, використовується для склеювання ламінату, масиву деревини, фанери і ДСП.

NUNIVIL 5204 FOR PVC AND METALS

ПВА клей, вінілова дисперсія для склеювання високо поглинаючих поверхонь з металами, ПВХ і акрилом. Прозорий продукт та відмінна липкість.

ISOCOLL 52

Однокомпонентний поліуретановий клей (PUR), не містить розчинників, використовується для виготовлення термобудок, холодильників, утеплення стін. Кристалізується за рахунок вологості що є в повітрі, та вологості що є на склеюваних поверхнях. Має високу стійкість до води, розчинників та високої температури. Не містить розчинників. Відповідає стандартам EN 204-205 класу D4.

ISOCOLL 53

Однокомпонентний поліуретановий клей (PUR). Кристалізується за рахунок вологості що є в повітрі, та вологості що є на склеюваних поверхнях. Має високу стійкість до води, розчинників та високої температури. Не містить розчинників. Відповідає стандартам EN 204-205 класу D4.